Vintereventyret 2024

Mars og april er de aller beste månedene for skiturer i Jotunheimen. Sola står høyt på himmelen, kveldene er lyse og skiføret er strålende. 

Med Tyinholmen som utgangspunkt kan du ta på deg skiene utenfor døren og oppleve fantastiske turer i majestetiske omgivelser: på fjellski, langrennski i skuterkjørte løyper eller spektakulære toppturer på randonee. 

Vintersesongen 2024 starter 15.mars og avsluttes 1.mai. Du kan bestille overnatting i velutstyrte og rimelige hytter, eller bo inne i hovedhuset på tomannsrom eller i leilighet. Vi tilbyr god og hjemmelaget mat og har alle rettigheter. Bor du i hytte, kan du  velge å lage mat selv. 

I påsken vil vi tilby guiding til 2000-meter topper og -turer, og aktiviteter inne og ute tilpasset barnefamilier. 

Helgen 18 til 21.april gleder vi oss til  være vertskap for turnettverket Fjelltid som har sin årlige vårski-samling hos oss. Les mer og meld deg på her. Vårski og topptursamling i Jotunheimen – FjellTid.no – Turer

Til oss kommer du med JVBs beltevogner eller på ski den om lag 15 km lange løypa over Tyin.
 
Se priser :
 
Bestilling:
 
 
 

Tyinholmen ligger ved foten av noen av Jotunheimens flotteste topper

Posted in Ukategorisert.